تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی گروه جهادی عمّار - نگاه پیمانکاری به گروه های جهادی! + سند + گزارش تصویری

ابزار رایگان وبلاگ

حدیث موضوعی

لک لبیک حسین (ع)

تسلیت باد بر مهدی صاحب الزمان(عج)

 منم عمّار امام خمینی (ره)

ای علمدار کربلا

کربلا اینقدر زیبایی نداشت بی تو و بی ماجرای دست تو

 منم عمّار امام خامنه ای

كارهای مجاهد كارهای جهادی است

هر كاری بكنید دیگر در حیطه جهاد وارد شده‏اید.شما مجاهد هستید،كوشش كنید این جهاد سازندگی را در خودتان ایجاد كنید

 منم عمّار امام خمینی (ره)

كجایند عمّارها

خودِ حضور یك جوان مؤمن و متدین و متشرع در یك مجموعه ی روستائی، در بین جوانان، در بین مردم، مظهر مجسّم آیه ی قرآن است

 منم عمّار امام خامنه ای

«اذا جـــاء نصرالله والفتح»

تا پای جان برای آبادانی ایران تلاش خواهیم كرد

 منم عمّار منم عمّار

ولی امر(مدظله العالی)دستور دادند

خدمت به مردم را كه از بزرگترین عبادات است،سرلوحه كار خویش قرار دهید

Sonic امام خامنه ای

یا قتیل العبرات

ما با یاد تو در راه خدا قدم می نهیم یا حسین

 منم عمّار منم عمّار

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 تیر 1392
امروز روز پذیرش قطعنامه 598 و پایان دفاع مقدس رزمندگان اسلام است.

هیچ ارتباطی با بسیج سازندگی پیدا نكردیم یه خبر از خبرگزاری 598 در مورد خودمون نوشتیم


گروه جهادی عمار که برای آبرسانی به 7 روستای اطراف بابل از دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران عازم مازندارن شده پس از جلسات و نامه نگاری های فراوان برای دریافت امکانات حداقلی با پاسخ عدم صلاحیت پیمانکاری! روبه رو می گردند. فارغ از همکاری یا عدم همکاری این مسئولان استانی با گروه جهادی عمار، نگاه پیمانکاری به جوانانی که با رویكردی ایثارگرانه و صادقانه كه كمتر می توان مشابه آن را در ساختار بروكراتیك ادارات و سازمان های مختلف مشاهده كرد تاسف آور بوده.
به گزارش پایگاه 598، گروه جهادی عمار که چندی پیش برای پروژه آبرسانی به 7 روستای بخش بند پی شرقی شهرستان بابل؛ استان مازندران اعزام شده بودند با مشکلات فراوانی روبه رو گشته که در گزارش ذیل به آن می پردازیم.
بنابراین گزارش، گروه جهادی عمار که به همت جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران مشغول به فعالیت می باشند تابستان سال 90 برای آبرسانی به روستاهای دورافتاده شهرستان بابل، نامه نگاری های فراوانی را با مسئولان مربوطه در خصوص طرح آبرسانی به روستاهای چاسرکاٰٰٰ؛ دهچر؛ کمل چوبسر؛ هلی بن؛ علی زرنو؛ اسبو و نرگس کتی انجام می دهند.

بحث و بررسی در رابطه با نحوه همکاری با این گروه جهادی در جلسات متعددی با نمایندگان مجلس و مسئولان استانی و شهری مازندران صورت می پذیرد که بودجه و امکاناتی در این خصوص تصویب گردید.

(تصویر نامه صورتجلسه مذکور)

(آقای کریمی مبلغ 100 میلیون تومان؛ معاون عمرانی استانداری مازندران مبلغ 100 میلیون تومان )

در جلسه مذکور که با حضور معاون عمرانی استاندار ، نمایندگان مجلس آقای کریمی و نریمان، نماینده آب و فاضلاب استان مازندران، نماینده روستا و نماینده گروه جهادی عمار برگزار شد؛  مقرر گردید که آقایان کریمی و نریمان و استانداری مازندران مبالغی را در این خصوص پرداخت نمایند.
نه تنها بسیاری از تعهدات مسئولان مربوطه عملی نشد پس از پیگیری های بسیار این گروه جهادی، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مازندران طی نامه ای به شماره 6130/23 اعلام می دارند که گروه جهادی مذکور صلاحیت پیمانکاری! را دارا نمی باشد.

فارغ از همکاری یا عدم همکاری این مسئولان استانی با گروه جهادی عمار، نگاه پیمانکاری به جوانانی که با رویكردی ایثارگرانه و صادقانه كه كمتر می توان مشابه آن را در ساختار بروكراتیك ادارات و سازمان های مختلف مشاهده كرد تاسف آور بوده.

مسئول گروه جهادی عمار، آقای علیخانی در این خصوص می گوید: "این گروه به عنوان پیمانکار وارد پروژه نشده است و تنها با این ادعا که ما نیروی انسانی برای انجام این پروژه هستیم آمده ایم تا برای مردم آب آشامیدنی مناسب فراهم کنیم و از هزینه های هنگفت بیت المال جلوگیری کنیم. هدف ما این بود که این کار را که سه سال به طول می انجامد ظرف مدت زمانی سه ماه و با هزینه کمتری انجام دهیم."

حال علی رغم بی مهری های صورت گرفته در خصوص این پروژه آبرسانی گروه جهادی عمار به کمک اهالی روستاهای مذکور و بسیج سازندگی بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی تهران موفق به آبرسانی به دو روستا به طول 10 کیلومتر گردیدند.در تماس های تلفنی که مسئولان این گروه جهادی با یکی از نمایندگان آن شهرستان و معاون عمرانی استانداری مازندران داشته اند با سخنانی تعجب برانگیز روبه رو شده اند. جملاتی مبنی بر این که " که شما دلسوز تر از ما برای این مردم نیستید" و " من حتی یک دقیقه هم وقت ندارم که راجع به این مسائل صحبت کنم" که در نوع خود جالب می باشد.

تصاویر زیر خود گزارشی گویا از فعالیت جهادی این دانشجویان بسیجی(نه پیمانکار) می باشد.عکاس: جعفریطبقه بندی: عمومی و اطّلاع رسانی،  كارنامه عمّارها، 
برچسب ها: 598، نگاه پیمانكاری، گروه جهادی، بزرگ ترین پروژه آبرسانی اردو های جهادی، حماسه اقتصادی، جهاد فی سبل الله، گروه، جهادی، عمّار، منم عمّار، بسیج سازندگی، گروه جهادی عمّار، دانشگاه علمی كاربردی، بابل، كرمان، بشاگرد، ایلام، اخترآباد، وبلاگ، ابولفضل علیخانی، سالاری، مهدوی، جنیدی، اردو،
ارسال توسط مهدی جنیدی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
با توجه به آغاز فعالیت ما و ضعف گروه های جهادی در فضای سایبری،فعالیت ما در كدام زمینه مفید تر است؟


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ